Witajcie!

W dzisiejszym wpisie opowiemy Wam o karcie płatniczej Master Key World Elite (MasterCard).

Czym tak właściwie jest karta Lion’s Bank Master Key World Elite MasterCard?

Lion’s Bank Master Key World Elite MasterCard jest wizytówką ludzi sukcesu i pierwszą na świecie kartom metalową o nieregularnym kształcie. Jest jednocześnie pierwszą w Europie kartą zorientowaną pionowo w portfolio MasterCard. Wykonano ją ze stopu trzech metali: cynku, miedzi oraz niklu i waży jedynie 25 g. Kartę charakteryzują świetlne, srebrzyste refleksy kojarzące się z blaskiem księżyca, a jednocześnie minimalistyczny design. Na froncie jest umieszczony lustrzany logotyp Lion’s Bank, pod którym wytłoczone jest imię i nazwisko posiadacza. Jako jej unikalną wartość Bank przedstawia brak numeru na awersie produktu stanowiący przepustkę do najlepszych usług i towarów na całym świecie. Symbolizuje luksus i elegancję. Jest gwiazdą wśród kart kredytowych proponowanych przez banki.

Kto może stać się właścicielem tej karty?

Prestiżowa karta kredytowa skierowana jest do najzamożniejszej grupy klientów. Jest oznaką luksusu stanowiącą gwarancję specjalnego traktowania i nieograniczony dostęp do najlepszych produktów na całym świecie. To unikalna i jedyna w swoim rodzaju biżuteria w portfelu każdego człowieka biznesu.

Korzyści z posiadania karty:

Produkt od Lion’s Bank oferuje wsparcie bez względu na typ przedsięwzięcia – sztab specjalistów jest stale do dyspozycji i gwarantuje prestiżowe traktowanie. Jak sami się określają ,,z nami słowo- niemożliwe -traci swoje znaczenie”. W ofercie opisującej kartę kredytową znajdziemy informacje, że ten perfekcyjny stop metalu jest synonimem władzy i prestiżu, otwiera nowe możliwości przed swoim posiadaczem. Klient Lion’s Bank Master Key World Elite MasterCard staje się uczestnikiem programu World MasterCard Rewards skierowanego do ludzi biznesu. Podczas płatności kartą automatycznie na koncie właściciela są zbierane punkty które można wymienić indywidualnie lub grupowo na produkty z katalogu nagród dla biznesu. Wśród grupowych można doszukać się nagród w postaci niesamowitych wrażeń w powietrzu, w wodzie i na ziemi. Do wyboru jest mnóstwo akcesoriów elektronicznych, unikalnych gadżetów przydatnych w każdym biurze, domu lub podróży. Warto zwrócić uwagę również na vouchery do wykorzystania w najlepszych sklepach internetowych i stacjonarnych.

Master Key dla podróżników

Master Key World Elite to również gwarancja perfekcyjnego połączenia lotniczego, zakupu biletów i rezerwacji hotel. Dedykowane do karty program Priority Pass daje dostęp do 900 saloników Vip na lotniskach w ponad 400 miastach na świecie 24 godziny na dobę w każdy dzień roku.

Ubezpieczenia

W trosce o bezpieczeństwo posiadacz prestiżowej karty kredytowej otrzymuje bezpłatne ubezpieczenie AXA travel. Pokryje ono wszelkie koszty powstałe w wyniku nieprzewidzianego zdarzenia. Co więcej Lion’s Bank dba również o rodzinę i bliskich w ramach pakietu ubezpieczeniowego każdy otrzymuje ubezpieczenie podróżne, pakiet assistance, odszkodowanie za odwołanie lub przesunięcie lotu, zgubienie bagażu, koszty hospitalizacji i leczenia za granicą oraz gwarantuje bezpieczny powrót do domu. Posiadacze prestiżowej karty mają zagwarantowaną opiekę zaufanego Private bankiera Lion’s Banku. Dodatkową preferencją jest również zabezpieczenie w razie napadu na tle rabunkowym, napaści przy bankomacie oraz ochrona zakupów dokonanych przy użyciu karty. Dla właścicieli Master Key nie mogło zabraknąć w ofercie członkostwa w klubach Hertz oraz Avis. Konstrukcja karty Master Key znosi wszelkie bariery finansowe. Limit przypisany do karty wynosi milion złotych.

Kartami podobnymi do Lion’s Bank Master Key World Elite MasterCard są:

  • Visa Infinity,
  • MasterCard World Signia
  • czarne karty z portfolio Diners Club.

Karta Lion’s Bank Master Key World Elite MasterCard jest nie tylko metalowym przedmiotem do płacenia: ale również dostarcza ich właścicielom niebanalne i spersonalizowane usługi. Kusi swoim wyglądem, a niespotykany design przykuwa nie jedno spojrzenie. W ręku posiadacza sprawia, że poczuję się on wyróżniony i traktowany zawsze w sposób szczególny.